Фото наших робіт
Демонтаж кожного з об’єктів відбувався в три етапи:
- Підготовчий: ручний демонтаж вікон, меблів, макулатури і т.д. та їх сортування.
- Демонтаж: знесення екскаватором надземної частини будівлі.
- Сортування будівельних відходів на: азбест, метал, дерево, бетон, цегла, пластик.
Демонтаж будівель, переробка бетону, вивезення будівельного сміття.
Демонтаж за допомогою екскаватора CAT. Бетонні конструкції подрібнювались гідромолотом, а будівельне сміття відсортували на бетон, метал та інші матеріали.
Демонтаж розпочався вручну через обмежений доступ до ділянки. Металеві конструкції розрізали, будівельне сміття сортували та вивозили, звільняючи місце для спеціальної техніки та вцілілого устаткування, яке передали власнику.
Потім було задіяно екскаватор для демонтажу та вивозу сміття, автокран і автовишку для демонтажу плит перекриття, ферм та металоконструкцій промислової будівлі.
Демонтаж фундаменту екскаватором з гідромолотом, вивезення будівельних відходів і розрівнювання земельної ділянки задля підготовки під нове будівництво.
Спочатку гідромолотом зробили отвори по периметру підлоги, розділивши її на умовні сектори. Потім гідромолот замінили ковшем і вигрібали шматки розбитого бетону, які вантажили на самоскид для утилізації. Для полегшення транспортування і переробки будівельного сміття арматуру різали газорізкою.
Демонтажні роботи розпочались з підготовки майданчика, що включало огородження території, відключення комунікацій та зведення насип-пандуса.
Екскаватор з гідроножицями розпочав демонтаж з верхнього поверху, поступово зрізуючи бетонні та металеві конструкції. Рухаючись зверху вниз, він поетапно демонтував будівлю.
Процес завершився вивезенням будівельного сміття, що забезпечило контрольоване знесення та мінімізацію ризику обвалу.
Для капітальної реновації замовник поставив завдання частково демонтувати старий ангар висотою 21 метр і площею 1700 м², залишивши тільки металевий каркас.
Спочатку демонтували покрівлю з бетонних плит, зачищали їх від покриття, відрізали від закладних і спускали автокраном. Далі, з допомогою автокрану та автовишки знімали бічні плити. Цегляну кладку розбирали перфораторами і гідравлічними домкратами.
На завершальному етапі працювала спецтехніка (екскаватори, навантажувачі з гідромолотом і самоскиди) демонтували залишки стін і прибирали будівельне сміття.
Наші фахівці розпочали роботу з підготовки території обмеживши доступ до ділянки. Екскаватор з довгою штангою поступово розбирав будівлю з верхнього поверху вниз, використовуючи довгу штангу.
Будівельне сміття сортувалося і вивозилося з майданчика, що забезпечувало чистоту та порядок. Завершивши демонтаж, наша команда очистила територію від залишків будівлі.
Об'ємна і не проста задача - демонтувати будинок, зберігши графіті Бенксі. Для цього нам довелось вручну розібрати проліт десятиповерхівки, щоб безпечно вирізати графіті і перемістити його в інше місце. А з другої сторони через розташований впритул торговий центр, також частина робіт була виконана вручну і лише потім екскаватором з довгою 28-ми метровою штангою демонтували будинок
Демонтаж будівель тривав близько 20 днів за допомогою двох екскаваторів: один зносив будівлю, інший розгрібав завали.
Все сміття перебрали та відсортували на будівельні відходи, деревину і метал. Азбестові відходи (близько 10%) були утилізовані, інше сміття відправили на переробку.
Будівельні фрагменти розбивали на менші частини, завантажували в щокову дробарку та подрібнювали. Паралельно вручну сортували сміття, що не мало відношення до будівельного. Для якісного результату процедуру повторили двічі.
Далі будівельне сміття відсортували по фракціях на грохотній дробарці для зручного використання при повторному використанні.
Для демонтажу будинку було обрано екскаватор зі звичайним ковшем, який працював з насип-пандуса. Після знесення будівлі відбувся вивіз будівельного сміття і демонтаж фундаменту.
Демонтаж будинку, вивезення будівельного сміття з подальшим сортуванням та переробкою, та демонтаж фундаменту і все це в доволі стислі терміни
Окрім демонтажу складу, необхідно було демонтувати покрівлю і мансардний поверх, поруч розміщеного офісного приміщення, яке теж зазнало руйнувань, але не таких значних і підлягає відновленню.
Для цього завдання, через обмежений простір, використовувався комбінований метод демонтажу. Перший етап включав демонтаж верхньої частини труби вручну з люльки автовишки. Після досягнення безпечної висоти, перейшли до другого етапу - методу валки.