+38 (067) 215-88-88
демонтажні роботи
+38 (098) 640-44-44
будівництво доріг
земляні роботи

Утилізація будівельного сміття і грунту

Компанія «Демонтажник» може запропонувати вам послуги з утилізації будівельних відходів (будівельного сміття) і грунту.

Наші послуги

Наша компанія швидко і професійно організовує вивезення землі з будь-якої території: від дачної ділянки до місця будівництва многополосной автомагістралі. Роботи з утилізації ґрунту проводяться в цілодобовому режимі, без свят і вихідних. У розпорядженні сучасні самоскиди великої вантажопідйомності, які підходять для вивезення грунту всіх категорій. Використовуємо продуктивні екскаватори-навантажувачі. Оператори, що працюють на машинах, мають повний комплект документів, включаючи затверджений проект перевезення.

ТОВ «демонтажники» здійснює вивіз будівельного, асфальтового, залізобетонного і бетонного сміття за дуже вигідними цінами. Нашою послугою можуть скористатися будь-які будівельні компанії і виробничі підприємства. У комплекс наших робіт входить прийом будівельних відходів, їх транспортування і, при необхідності, утилізація або поховання. Власний автопарк компанії дозволяє організувати гранично швидкий вивіз будівельного сміття.

Наші можливості

Організуємо вивезення землі з будь-якої території - від садового ділянки до об'єктів будівництва багатоповерхових будинків і дорожніх магістралей. Подаємо автомобілі для навантаження до точного часу. Велика кількість техніки дозволяє відправити самоскид на об'єкт вже через три години після отримання заявки.

Працюємо з великими обсягами: в добу вивозимо до 10 000 кубометрів. Наші ціни на 10% нижче, ніж в середньому по ринку. Замовник отримує звіт про утилізацію ґрунту з офіційними талонами з сміттєвого полігону.

Наші можливості не обмежуються видаленням грунту з будмайданчиків. Виконуємо будівельні роботи - організуємо розробку котлованів, демонтаж будівель, виробляємо відсипання ділянок. Вивозити будівельне сміття, залишки після зламу будівель, бій цегли і бетону. Працюємо на ринку з 2015 року. Виконуємо повний цикл послуг на складному і трудомісткий нульовому етапі будівництва, представляємо всі звіти і документи.

Ціни

Вартість очищення водойм визначається, виходячи з безлічі чинників.

Для точного розрахунку наш фахівець виїде на ваш об'єкт і зробить всі необхідні розрахунки.

Коригування цін ведуться безперервно, щоб уникнути неприємних ситуацій, ціни уточнюйте у менеджера!

Дозволи та ліцензії

ТОВ «Демонтажник» має допуски на проведення земельних робіт, в тому числі і на водоймах. Наша система менеджменту якості пройшла сертифікацію на відповідність ISO. 

 

Замовити послуги із земляних робіт і отримати професійну консультацію
Час роботи колл-центру: Пн-Нд з 7:00 до 21:00
+38 (098) 640-44-44

Як утилізується грунт

Відповідно до законодавства грунт прирівнюється до будівельних відходів, які слід взяти з території і утилізувати. Виняток - чистий родючий шар грунту, який не має сторонніх забруднень (фрагменти цегли, бетону, асфальту, скла та інших будматеріалів). Вивіз з утилізацією дозволяє використовувати перероблений грунт повторно, наприклад в сільському господарстві або при впорядкуванні. Земельні маси, повноцінна очищення яких неможлива, підлягають знезараженню з подальшим захороненням на полігоні.

Залежно від ступеня небезпеки будь-який грунт, вивезений з ділянки або будівельного майданчика, відноситься до одного з трьох класів:

  • Малонебезпечні. Містить незначну кількість хімічних домішок.
  • Небезпечний для навколишнього середовища і людини. Такі земельні маси насичені нафтопродуктами, міддю, кобальтом, хромом та іншими речовинами з помірною токсичністю. Розцінки на утилізацію 1 м³ небезпечного грунту вище, ніж Малонебезпечні.
  • Високотоксичний. Навантаження з вивезенням подібного грунту вимагає особливих запобіжних заходів. Земельні маси з високою токсичністю можуть містити ртуть, цинк, миш'як, діоксини та діоксіноподобние з'єднання.

До компаній, які займаються вивезенням грунту, пред'являється ряд обов'язкових вимог. Така організація повинна мати у своєму розпорядженні не тільки парком земельно-транспортної техніки з персоналом, а й полігоном для зберігання і переробки. Всі роботи повинні виконуватися таким чином, щоб виключити шкоду для навколишнього середовища.

Як проходить вивіз будсміття?

Перше, що необхідно зробити, для вивезення будсміття в Києві - це залишити заявку або за допомогою форми на сайті "ДЕМОНТАЖНИК", або по телефону. Під час розмови вас попросять назвати адресу, а також приблизну кількість і тип сміття, який необхідно вивозити. Ми гарантуємо очищення вашої території від сміття в найкоротші терміни незалежно від кількості відходів, які зібралися на майданчику.

Вивіз сміття відбувається за допомогою спеціальної техніки. Як правило, ми використовуємо самоскиди з вантажопідйомністю від 10 до 40 тонн. Автомобілі регулярно перевіряються на працездатність. Після вивезення відбувається вивантаження сміття на звалищі, вже без участі замовника. Залежно від того, який тип оплати більш комфортний замовнику, ми пропонуємо готівковий і безготівковий розрахунок.

Вартість вивозу будівельного сміття озвучується менеджером під час оформлення заявки. Як тільки фахівець отримує всі дані замовлення, він розраховує вартість і відправляє дані для оплати. Прибирайте зайве з території будівництва відразу, щоб не гальмувати процес. Адже чиста будівельний майданчик - запорука комфортної роботи бригади.