+38 (067) 215-88-88
демонтажні роботи
+38 (098) 640-44-44
будівництво доріг
земляні роботи

Будівництво тимчасових доріг

Тимчасові дороги споруджуються на якийсь певний час для полегшення доступу до об'єктів при відсутності постійних доріг. Це необхідно, наприклад, при будівництві житлових будинків, автомобільних магістралей, мостів, прокладання трубопроводу та ін. За тимчасовим дорогам на будівництво доставляють спецтехніку, устаткування і матеріали. Вони економічно вигідні, а спорудження їх не займе багато часу.

Тимчасові дороги недовговічні, але термін служби їх достатній для проведення всіх запланованих будівельних робіт. Також тимчасові дороги часто споруджують в гаражних і садових товариствах, в дачних селищах, там, де неможливо або недоцільно повноцінне асфальтування доріг.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ТИМЧАСОВИХ ДОРІГ

Матеріал для них підбирається в залежності від місцевості, пори року, рівня вологості, і типу транспорту, який буде проходити по ним.

  • У заболоченій місцевості дороги доцільно будують з використанням цегляного бою. Цей матеріал відрізняється пористістю, завдяки чому вбирається зайва волога. Таким чином, під'їзні колії не розмиваються і не руйнуються.
  • Асфальтова крихта - вторинний матеріал, що утворюється в результаті демонтажу старих асфальтованих доріг. Цей матеріал здатний витримати значні перепади температур, а під впливом сонячних променів і ваги проїжджає техніки стає ще більш міцним і надійним, забезпечуючи хороше зчеплення з автомобільними колесами. Часто застосовується для спорудження доріг в гаражних товариствах.
  • Щебінь крупнофракціонний - часто застосовується для обладнання невеликих декоративних доріг в садівничих товариствах.
  • Залізобетонні плити - використовуються для облаштування тимчасових доріг в міських умовах при значному навантаженні від важкого вантажного транспорту. Дорожні плити встановлюються швидко і без проблем. Крім цього їх можна розібрати і перевезти використовувати повторно кілька разів без втрати експлуатаційних характеристик. Цим пояснюється економічна вигода застосування цього матеріалу.
  • Дерев'яні розбірні конструкції з щитів - застосовуються для організації під'їздів до об'єктів, розташованих у важкодоступних, заболочених районах, на лісозаготівлях і в місцях видобутку копалин.

Ціни

Вартість будівництва доріг розраховується, виходячи з безлічі чинників.

Для точного розрахунку наш фахівець виїде на ваш об'єкт і зробить всі необхідні розрахунки.

Коригування цін ведуться безперервно, щоб уникнути неприємних ситуацій, ціни уточнюйте у менеджера!

Дозволи та ліцензії

ТОВ «Демонтажник» має допуски на проведення будівництва доріг всіх видів, в тому числі і на дороги з асфальтної крихти та з плит. Дозволи на вивезення та утилізацію ґрунту будівельного сміття. Наша система менеджменту якості пройшла сертифікацію на відповідність ISO. 

 

Замовити послуги по будівництву доріг і отримати професійну консультацію
Час роботи колл-центру: Пн-Нд з 7:00 до 21:00
+38 (098) 640-44-44

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА ТИМЧАСОВИХ ДОРІГ

  • На початковому етапі зведення доріг компанією, що надає послуги, складається технологічна карта, в якій уточнюються деталі: напрямок майбутнього монтажу, обраний тип покриття, передбачувані обсяги робіт, попередня калькуляція витрат. Персонал і техніка також надаються компанією-забудовником. Склад застосовуваної спецтехніки визначається тим, які саме дороги будуються. Так, для монтажу залізобетонних плит потрібні зварювальні апарати, а для їх транспортування - великі вантажні автомобілі - Плитовоз. також необхідні автокрани, самоскиди, бульдозери та пневматичні катки.
  • Нульовий цикл будівництва тимчасових доріг - земляні роботи по влаштуванню земельного полотна. Проводяться відповідні геодезичні роботи і за допомогою поздовжніх проходів бульдозера видаляються верхні шари рослинності і родючого грунту, які потім вивозяться за межі робочої зони. Ширина полотна залежить від використовуваного надалі матеріалу. Наприклад, для залізобетонних плит воно повинно бути ширше на 50 см.
  • Укладання підстилаючого шару - в переважній більшості випадків це пісок. Його розвантажують, переміщують безпосередньо до земляного полотна і розрівнюють за допомогою бульдозерів. Потім, після проведення перевірок якості і вологості піщаного шару, його ущільнюють пневматичними катками в кілька проходів.
  • Збірка полотна - технологія тут різна, залежно від обраного матеріалу. До тимчасової дорозі пред'являються вимоги по можливості пересування по ній важко навантажених машин і не бути занадто витратним. Зведення має бути максимально оперативним.

Домогтися відповідності всім вимогам можна лише в тому випадку, якщо дорога буде споруджуватися з застосуванням спеціалізованої сучасної техніки і під керівництвом досвідчених фахівців.

Ми пропонуємо найвигідніші ціни на всі види будівельних послуг - від заливки бетонних промислових підлог до будівництва тимчасових доріг.