+38 (067) 215-88-88
демонтажні роботи
+38 (098) 640-44-44
будівництво доріг
земляні роботи

Будівництво дороги з асфальтової крихти

Асфальтова крихта - порівняно недорога сировина, яку отримують в результаті дроблення старого непридатного асфальтного покриття. Даний матеріал, хоч і поступається за своїми характеристиками повноцінному асфальту, є придатним для укладання на дороги та інші об'єкти з невеликим навантаженням. Найбільш часто використовують для спорудження тимчасових доріг, спортивних майданчиків, прибудинкових територій та інших об'єктів, які не будуть піддаватися великим навантаженням.

Переваги дороги з асфальтової крихти

  • Дешевизна. Завдяки тому, що є досить дешевим матеріалом, її може дозволити собі велику кількість населення. Дуже часто на асфальтову крихту скидаються дачники і самостійно будують дороги. Крім цього, можна укласти на вже відсипається щебеневу дорогу з щебеню.
  • Невеликий попит. Якщо порівняти рівень попиту з кількістю виробленої крихти, то її можна купити практично завжди в теплу пору року. Це пов'язано з тим, що дуже велика кількість старого асфальту знімається і переробляється. Перероблена, вона застосовується тільки для асфальтування тимчасових доріг, тротуарів і місць, які не підлягають великому навантаженні.
  • Висока міцність. Дороги, які побудовані з асфальтової крихти мають таку ж міцність, як і звичайні асфальтні дороги. Правда має набагато менший термін експлуатації.

Ціни

Вартість будівництва доріг розраховується, виходячи з безлічі чинників.

Для точного розрахунку наш фахівець виїде на ваш об'єкт і зробить всі необхідні розрахунки.

Коригування цін ведуться безперервно, щоб уникнути неприємних ситуацій, ціни уточнюйте у менеджера!

Дозволи та ліцензії

ТОВ «Демонтажник» має допуски на проведення будівництва доріг всіх видів, в тому числі і на дороги з асфальтної крихти та з плит. Дозволи на вивезення та утилізацію ґрунту будівельного сміття. Наша система менеджменту якості пройшла сертифікацію на відповідність ISO. 

 

Замовити послуги по будівництву доріг і отримати професійну консультацію
Час роботи колл-центру: Пн-Нд з 7:00 до 21:00
+38 (098) 640-44-44

Будівництво доріг з асфальтової крихти

Будь-яка дорога, незалежно від того, яке вона має покриття, потребує дотримання певних правил. Будівництво дороги з асфальтової крихти можна розділити на наступні етапи:

  • Підготовчі роботи включають в себе зняття верхнього шару грунту разом з усією рослинністю. Робиться це через те, що в майбутньому така рослинність перегниває, і дорога може почати просідати. Щоб запобігти такому просідання, в місцях, де планується будівництво дороги, знімають верхній шар грунту. Робиться це за допомогою екскаваторів.
  • Облаштування дренажної системи - це спорудження кюветів або канав уздовж доріг. Дренажна система робиться для того, щоб вода максимально швидко відводилася з дорожнього полотна в канаву. Наявність якісної дренажної системи дозволяє збільшити термін експлуатації дороги в кілька разів. Облаштування здійснюється за допомогою міні екскаваторів і екскаваторів навантажувачів.
  • Геотекстиль укладається в якості самого нижнього шару. Однак дуже часто, для економії коштів, даним шаром нехтують. Але як показала практика, геотекстиль здатний досить-таки істотно збільшити термін експлуатації дороги.
  • Піщана підсипка являє собою рівномірно розподілений шар піску. На місця будівництва дороги пісок привозиться самоскидами, а розрівнюється екскаваторами різної потужності. Шар піску повинен становити не менше 10 сантиметрів. Після його розрівнювання, піщаний шар необхідно утрамбувати. Робити це необхідно за допомогою дорожніх ковзанок. Але в зв'язку з тим, що з асфальтової крихти будують в основному дачні або тимчасові дороги, ущільненням піщаного шару дуже часто нехтують.
  • Щебеневий шар - черговий шар підсипки, який складається з щебеню. В ідеалі має бути два шари з щебеню. Нижній шар складається з щебеню великої фракції, верхній - з дрібної. Але під дорогу з асфальтової крихти практично завжди підсипають тільки один шар щебеню будь-якої фракції, яка більш доступна.
  • Укладання асфальтової крихти здійснюється ручним способом. Привозиться вона самоскидами, а розрівнюється за допомогою екскаваторів, екскаваторів навантажувачів і міні екскаваторів. Чи не останню роль на даному етапі грають ручні роботи. Адже остаточне розрівнювання даного асфальтного покриття здійснюється за допомогою звичайної лопати.

Асфальтова крихта, як і звичайний асфальт, вимагає ущільнення. Але найчастіше, ущільнюється даний матеріал під тиском проїжджаючих по ньому автомобілів.

Виготовлення асфальтової крихти

Є продуктом вторинної переробки. Існує два види крихти. Перший вид даної матеріалу проводиться за допомогою спеціальної фрези, яка пошарово зрізає старе асфальтне покриття. Старий асфальт відразу після зрізу дробиться на дрібні частинки. Така крихта має більш дрібну фракцію. Це робить її більш якісною. Найчастіше, асфальтову крихту, яка отримана за допомогою фрези, використовують відразу ж після її виготовлення. При необхідності, якщо потрібно збільшити характеристики, в неї додатково додають бітум або інші добавки.

Другий тип проводиться методом дроблення. Дроблення здійснюється шляхом спеціальних дробильних установок. У ці установки завантажуються шматки демонтованого старого асфальту. На виході виходить асфальтова крихта більшої фракції. Така крихта має нижчу якість. Але коштує вона набагато дешевше, ніж та, що отримана шляхом фрезерування.

Що краще, асфальт або асфальтова крихта?

Якщо міркувати логічно, то асфальт - це новий матеріал, який призначається для дорожнього покриття. Асфальтова крихта - це своєрідні відходи асфальтного покриття. Всім відомо, що відходи не можуть бути більш якісними, ніж початкове сировину. Але в будь-якому випадку, варто відзначити, що вона має відмінні властивості, які здатні перетворити щебеневу дорогу в повноцінну асфальтні. І це за цілком помірну вартість. Якщо грошові кошти не дозволяють побудувати дорогу з повноцінного асфальту, то вона буде ідеальним матеріалом.

Де замовити послуги з будівництва дороги з асфальтової крихти?

Наша компанія надає послуги з будівництва доріг будь-якої складності. Не є винятком і дороги з асфальтової крихти. Ми можемо повністю заасфальтувати вже існуючу дорогу, можемо її відремонтувати, а можемо її повністю побудувати. Ми співпрацюємо з великою кількістю дорожніх компаній. А це означає, що асфальтову крихту ми можемо дістати практично завжди.