+38 (067) 215-88-88
демонтажні роботи
+38 (098) 640-44-44
будівництво доріг
земляні роботи

Розробка котловану з вивозом грунту

Розробка котловану - основа будь-якого будівництва, перший і дуже відповідальний етап, в якому задіяно багато механізованої праці. Терміни всього подальшого будівництва, організація і ритм виконання будівельних робіт залежать від того, як буде організований цей етап

Наша компанія спеціалізується на земляних роботах нульового циклу. При замовленні розробки котловану у нас ви отримаєте розкопаний котлован в домовлений день здачі і за фіксовану вартість, ці пункти фіксуються при укладанні договору. Ніяких додаткових тимчасових і фінансових витрат!

Розробка котлованів

Ми займаємося розробкою котлованів вже більше 15 років. За всю історію компанії ми розробили більше 300 котлованів загальним обсягом понад 3 млн. М3. У нашій компанії працюють тільки досвідчені професіонали, які можуть вирішити будь-яке завдання.

Ми виконуємо складні роботи в будь-якій точці, незалежно від розташування об'єкта, в умовах обмеженого простору, при наявності або відсутності огороджувальних конструкцій котловану і распорной системи, і маємо можливість оперативної перекидання техніки в будь-яку точку столиці і області.

Розрахунок вартості розробки котловану

Вартість роботи залежить від обсягу і глибини котловану, типу грунту і віддаленості об'єкта. При калькуляції ми враховуємо такі фактори.

 • Геодезія місцевості. Склад, рівень вологості ґрунту. Наявність, а також глибина залягання підводних грунтових вод.
 • Планований обсяг і перелік робіт.
 • Чи є на території майданчика або поблизу неї лінії проходження комунікацій.
 • Терміни виконання і здачі об'єкта.
 • Особливості конструкції котловану, його глибина.
 • Місце вивезення грунту і будівельного сміття для утилізації.
 • Специфічні особливості місцевості, район розташування, наявність і характер прилеглих об'єктів (центральні, густонаселені райони Москви, історичні та інші об'єкти і т.п.).
 • Вивіз грунту на утилізацію на певні полігони.

Для точного розрахунку наш фахівець виїде на ваш об'єкт і зробить всі необхідні розрахунки.

Коригування цін ведуться безперервно, щоб уникнути неприємних ситуацій, ціни уточнюйте у менеджера!

Дозволи та ліцензії

ТОВ «Демонтажник» має довідку про проведення всіх видів сільськогосподарських робіт. Розростання на вивоз та утилізація грунту будівельного мусора. Наша система менеджменту якості пройшла сертифікацію на відповідність ISO. 

 

Замовити послуги із земляних робіт і отримати професійну консультацію
Час роботи колл-центру: Пн-Нд з 7:00 до 21:00
+38 (098) 640-44-44

Переваги нашої Компанії

 • Досвід розробки різнопланових великих об'єктів.
 • Власний парк техніки з 50 одиниць.
 • Кваліфіковані кадри.
 • Контроль і забезпечення жорсткого дотримання встановлених термінів.
 • Проведення робіт з геодезичного виміру в твердому тілі.
 • Щоденний моніторинг ходу будівництва, щоденний звіт.
 • Оптимізація проекту нашими фахівцями.
 • Вивіз грунту до 10 000 кубів на добу.
 • Оформлення дозвільної документації.
 • Оперативне вирішення будь-яких питань.
 • Виконання робіт в точній відповідності з проектно-кошторисною документацією, з дотриманням вимог діючих технічних регламентів.
 • Можливість зв'язатися з нами цілодобово, в режимі 24/7.

Гарантуємо відповідальний підхід і якість. Ви можете зателефонувати нашим менеджерам і отримати більш детальну інформацію. Ми готові до співпраці з вами

Власний парк техніки

Транспортні роботи займають ключову позицію в забезпеченні термінів будівництва. Багато компаній не мають свого транспорту і беруть його в оренду. Тому залежні від третьої сторони. Можливий зрив термінів будівництва, подача несправної техніки, або вихід з ладу під час роботи. Наша компанія справляється з великими замовленнями з розробки котлованів екскаваторами без простоїв, подібні інциденти у нас виключені. Ми маємо 50 одиниць надійних і перевірених засобів землерийної техніки. Марки відомих іноземних та вітчизняних виробників. Машини підтримуються у відмінному технічному стані. Дотримується графік робіт по їх планового ремонту і технічного обслуговування.

Сучасний парк власної техніки дозволяє оперативно вирішувати питання залучення необхідної кількості спецтехніки. Група логістики забезпечить безперебійну подачу транспорту. Грамотна побудова графіків руху, відсутність простою, раціональне використання технічних засобів, чітка і налагоджена робота диспетчерів забезпечать здачу об'єкта в установлені терміни.

Вивіз грунту

Безпосередні земляні роботи починаються з залученням екскаваторів. Працює відразу кілька машин. Одночасно самоскиди вивозять грунт. Для проїзду спецтехніки потрібно провести під'їзні шляхи. Вивіз грунту також необхідно координувати. Частина залишається для подальшого використання на майданчику. Його потрібно перевезти в межах майданчика на спеціально відведене місце. Основна частина грунту вимагає транспортування. Можливий варіант вивезення на ділянку Замовника або на утилізацію, можлива розробка грунту котловану в відвал. Вивеземо до чотирьох тисяч кубів за добу своїми силами.