+38 (067) 215-88-88
демонтажні роботи
+38 (098) 640-44-44
будівництво доріг
земляні роботи

Переміщення і вивезення грунту

Будівельна компанія ТОВ «Демонтажник» здійснює всі види робіт з благоустрою території, земляні роботи та розробку грунту. Такі роботи у нас виконуються тільки з застосуванням сучасної високопродуктивної спецтехніки, що забезпечує оперативне і якісне вирішення поставлених завдань.

Одним з видів наших послуг є переміщення грунту бульдозером. Такий вид робіт є невід'ємною частиною будівельного процесу. Ми працюємо з грунтами різних типів і обслуговуємо будівельні майданчики будь-якої площі.

При розробці грунту землерийно-транспортними машинами ми враховуємо потреби будівництва, специфіку грунту, складність рельєфу та інші фактори. Так фахівці ТОВ «Демонтажник» можуть запропонувати клієнтам найкраще поєднання ціни та якості в Києві і Київській області.

Наші переваги

 • Наша компанія готова надати якісні та оперативні послуги з переміщення грунту, ми працюємо як з фізичними особами, так і з організаціями.
 • У нас є можливість приймати оплату шляхом готівкового і безготівкового розрахунку, тому ви можете вибрати найбільш зручний для вас варіант. Вся наша техніка проходить ретельне ТО, тому при проведенні робіт виключена можливість виникнення будь-яких позаштатних ситуацій.
 • Всі послуги надаються нами без вихідних і свят, що дозволяє виключити неефективні простої і затягування термінів виконання робіт. При необхідності є можливість замовити кілька різних видів спецтехніки.

Ціни на переміщення грунту

При розробці грунту бульдозером ми пропонуємо розцінки, які дозволять вам вирішити поставлені завдання з найменшими витратами. У кожному разі розрахунок вартості робіт проводиться з урахуванням специфіки грунту, масштабів робіт, складності рельєфу та інших чинників.

Для точного розрахунку наш фахівець виїде на ваш об'єкт і зробить всі необхідні вимірювання.

Коригування цін ведуться безперервно, щоб уникнути неприємних ситуацій, ціни уточнюйте у менеджера!

Дозволи та ліцензії

ТОВ «Демонтажник» має всі допуски і дозволу на переміщення і вивезення грунтів. Наша система менеджменту якості пройшла сертифікацію на відповідність ISO. 

 

Замовити послуги із земляних робіт і отримати професійну консультацію
Час роботи колл-центру: Пн-Нд з 7:00 до 21:00
+38 (098) 640-44-44

Для чого потрібно переміщення грунту бульдозерами

Розробка грунту бульдозером і іншими землерийними машинами потрібно для вирішення різних завдань:

 • Розчищення будівельних майданчиків.
 • Організація під'їзних шляхів.
 • Зрізання нерівностей рельєфу.
 • Зняття родючого шару грунту.
 • Копання виїмок або, навпаки, створення насипів.
 • Вирішувати такі завдання можна як за допомогою одного бульдозера, так і при спільному використанні спецтехніки різного типу. Наші фахівці мають великий досвід роботи і готові запропонувати нашим клієнтам найбільш ефективне і економічне рішення поставлених завдань.

Технологія механізованого переміщення

Переваги переміщення грунту із застосуванням бульдозера в тому, що така машина не тільки піднімає шари грунту, але і служить для їх переміщення. Як правило, відстань переміщення мас землі не перевищує 100 метрів.

Цикл виробництва таких робіт складається з трьох послідовних етапів:

 • Забір ґрунту - з зануренням в поверхню майданчика або рівномірно по всій її площі.
 • Переміщення грунту по території - для зменшення обсягу невиспаної грунту відвал може бути обладнаний бічними виступами.
 • Вирівнювання і розподіл - переміщений матеріал може бути повалений у вигляді куп або рівномірно розподілений по робочому майданчику. Можливо його ущільнення при цьому.