+38 (067) 215-88-88
демонтажні роботи
+38 (098) 640-44-44
будівництво доріг
земляні роботи

Монтаж дорожніх плит

Виконуємо укладку плити в комплексі, з земельними роботами, вирівнюванням, плануванням майданчики, підсипанням і всієї спецтехнікою.
Продаж дорожніх плит б/в, великий вибір розмірів і кількості дорожньої плити в по всій Території України і в Києві. Форма оплати будь-яка. Також у нас можна купити дорожню плиту б/в.

Монтаж бетонних плит, для влаштування тимчасових доріг, прийнято розрізняти за трьома факторами:

 • Укладання залізобетонних плит на готове підставу
 • Укладання дорожніх плит з підготовкою підстави
 • Укладання плит «ПІД КЛЮЧ»

Готовим підставою вважається, підготовлена ​​поверхню землі, засипана піском і щебенем, утрамбована і зробленої «разуклонкой». У вартість робіт 60-150 гривень за квадратний метр на готове підставу входять роботи, з використанням техніки нашої компанії. Ми здійснюємо укладку плит у дворі, на дачі, на будь-якому муніципальному ділянці. Вартість може змінюватися в залежності від обсягу.

Наша компанія виконує роботи по укладанню плит з підготовкою підстави. На ваш розсуд ми можемо виконувати підготовку підстави тільки з піску (за технологією 15см) або пісок + щебінь (за технологією по 10см). Після закінчення будівельних робіт, майданчик можна використовувати під стоянку легкових і вантажних машин, пішохідну зону, територію складу, майданчик для складування будівельних матеріалів, тимчасову дорогу транспорту.

Укладання плит «ПІД КЛЮЧ». Назва послуги говорить про те, що ми візьмемо організацію всього робочого процесу на себе. Доставка і розвантаження продукції, доставка сипучих матеріалів, монтаж, з використанням крана або крана-маніпулятора.
Компанія «демонтажники» також виконує роботи по демонтажу (будь-які розміри, будь-який стан). Спеціаліст виїжджає на об'єкт для огляду обсягу робіт і складання Договору. Виїзд замірника на об'єкт і складання кошторису обговорюється. Це необхідно для точного розрахунку остаточної вартості.

ЯК КЛАСТИ ДОРОЖНІ ПЛИТИ

Дорожнє покриття з ЗБВ плит довговічне і міцне. Армований бетон витримує величезні навантаження, тому покриття використовується для прокладки тимчасових і постійних доріг, як економічний і швидкий спосіб створення колійного полотна.

переваги покриття

 • оперативність укладання плит;
 • можливість використання дороги відразу після закінчення будівництва;
 • здатність плит витримувати широкий температурний режим від -40 до + 55 градусів;
 • зносостійкість, міцність дороги;
 • укладка можлива без залучення важкої асфальтоукладальної техніки;
 • простота і легкість демонтажу;
 • можливість повторного використання плит б/в і істотна економія на вартості (ціна монтажу плит б/в до 2х разів нижче нових).
 • естетичний, привабливий зовнішній вигляд.

 

Ціни

Вартість будівництва доріг розраховується, виходячи з безлічі чинників.

Для точного розрахунку наш фахівець виїде на ваш об'єкт і зробить всі необхідні розрахунки.

Коригування цін ведуться безперервно, щоб уникнути неприємних ситуацій, ціни уточнюйте у менеджера!

Дозволи та ліцензії

ТОВ «демонтажники» має допуски на проведення будівництва доріг всіх видів, в тому числі і на дороги з асфальтної крихти та з плит. Дозволи на вивезення та утилізацію ґрунту будівельного сміття. Наша система менеджменту якості пройшла сертифікацію на відповідність ISO. 

 

Замовити послуги по будівництву доріг і отримати професійну консультацію
Час роботи колл-центру: Пн-Нд з 7:00 до 21:00
+38 (098) 640-44-44

Вимоги до дорожніх ЗБВ плитам

Залежно від інтенсивності руху автодороги застосовують різні види плит. При підборі матеріалу враховують величину навантаження транспорту і пропускну здатність матеріалу.

Відповідно до Держстандарту плити класифікуються на 2 типи:

 • Для постійних доріг з інтенсивним вантажним рухом. Плити з маркуванням 1 виготовляються із застосуванням важкої арматури і використовуються на автомагістралях, полігонах військової техніки. Завдяки армованому бетону, що входить до складу ЗБВ, дорожнє полотно не вимагає частого ремонту, незважаючи на постійні навантаження.
 • Для тимчасових доріг. Плити з маркуванням 2 виготовляються зі звичайної ненапрягаемой арматури і використовуються на будмайданчиках, кар'єрах, як тимчасове колійне покриття. Завдяки відмінним характеристикам, привабливою ціною і легкості монтажу, дорожні плити маркування 2 також підходять для укладання під'їзних доріжок до приватного будинку, гаражу тощо

Вимогами ГОСТу визначаються типорозміри, відсоток армування і форма плит. Товщина плит - не менше 14 см, поверхня рифлена або гладка. Щільність бетону - 2200-2500 т / м, морозостійкість - до F150. Сталева арматура в складі плити зберігає технічні характеристики вироби багато років.

Технологія монтажу плит дорожніх

Підготовка ґрунту

Підстава дорожнього грунту готують до монтажу. Технологія укладання плит для тимчасового і постійного покриття відрізняється тільки своїм обсягом з підготовки підстави грунту. Перш ніж укладати дорожні плити:

 • Зніміть рослинний шар грунту. Використовуйте для цього важку техніку (бульдозери, автосамоскиди). Вирийте траншею до 50 см завглибшки.
 • Дно дорожнього ложа викладіть геотекстилем. Він запобіжить проростання бур'янів і вимивання наступного шару піску і гравію.
 • Підготуйте підстилаючий піщано-гравійний шар. Шар щебеню (5 см для садових доріжок, 10 см для автодорожек) і кар'єрного піску (10 см) рівномірно засипте і утрамбуйте. Для ущільнення шару використовуйте катки.
 • Покладіть дорожні плити на верхній шар.

Укладання плит дорожніх

Монтажні роботи виконують 1-2 будівельні бригади. Якщо розмір плит великий, до монтажу підключається підйомне устаткування. До старту робіт все плити за правилами укладання ЗБВ складуються по краях дороги або підйом дорожніх плит виконується прямо з кузова машини.

Починати укладати дорожні плити треба з краю дороги. Щоб не було перекосів, перший ряд плит укладають, орієнтуючись на натягнутий шнур. Після чого покриття утрамбовують.

Підганяють плити якомога щільніше (зазор між виробами не більше 2-3 мм, уступи - 5 мм). Потім стики заповнюють піском або цементним складом і заливають мастикою. Для збереження більшої довговічності і стійкості дорожнього покриття, бічні монтажні петлі ЗБВ виробів зварюються між собою.

Ми пропонуємо купити дорожні плити в Києві кращих українських виробників, виготовлені у відповідності з усіма вимогами ГОСТу. Допоможемо підібрати ЗБВ плити потрібних характеристик, проконсультуємо, доставимо продукцію на будівельний об'єкт. Для замовлення та консультації зателефонуйте або напишіть нам!