+38 (067) 215-88-88
демонтажні роботи
+38 (098) 640-44-44
будівництво доріг
земляні роботи

Різка металобрухту (демонтаж металобрухту)

Різка металобрухту. Демонтаж металобрухту. Київ і область. З вивозом і здачею металу

Наші послуги

 • Повний
 • Різка металобрухту.
 • демонтаж металобрухту
 • Вивіз і здача металу.
 • Розбирання будинків з демонтажем брухту.
 • Завершення терміну експлуатації (здача) металобрухту.

Ціни

Вартість демонтажу (різання) металобрухту розраховується, виходячи з безлічі чинників, таких як: тип металобрухту, спосіб демонтажу, складність конструкції, обсяг металобрухту та ін.

Для точного розрахунку наш фахівець виїде на ваш об'єкт і зробить всі необхідні розрахунки.

Коригування цін ведуться безперервно, щоб уникнути неприємних ситуацій, ціни уточнюйте у менеджера!

Дозволи та ліцензії

«Демонтажник» має допуски на проведення всіх видів демонтажу будівель, споруд і конструкцій, в тому числі і на демонтаж металобрухту. Дозволи на вивезення та утилізацію будівельного сміття. Наша система менеджменту якості пройшла сертифікацію на відповідність ISO. 

 

 

Замовити послуги демонтажу і отримати професійну консультацію
Демонтажні роботи ведуться: БЕЗ СВЯТ І ВИХІДНИХ 24/7
Час роботи колл-центру: Пн-Нд з 9:00 до 22:00
+38 (067) 215-88-88

ВАШІ ВИГОДИ

 • Безкоштовний виїзд виконроба на об'єкт.
 • Вигідні розцінки - наші ціни на демонтаж металобрухту нижче середньоринкових.
 • Якісний результат - на об'єктах працюють лише фахівці під контролем досвідчених виконробів. Система менеджменту якості сертифікована ISO.
 • До ваших послуг - знання і досвід нашого колективу, більше 18 років працює в сфері будівництва.
 • Всі види послуг в одному місці - ми готові взяти на себе весь обсяг демонтажних робіт.

Що робити якщо потрібно демонтаж брухту металу?

Самостійне розбирання та демонтажні роботи можуть затягнутися, оскільки є трудомісткими і складними по виконанню. Для того щоб провести розбір металевих виробів і металевих конструкцій, необхідний певний перелік інструментів, водопостачання, каналізація, а також досвід робітників в демонтажних роботах. Кращим рішенням стане замовити демонтаж металобрухту в Києві та Київській області за вигідною ціною за КДУ нашої організації. Вартість робіт буде оцінена в кошторисі, демонтаж виробляються швидко, а в транспортуванні брухту до пункту прийому допоможе великий асортимент вантажної спецтехніки в нашому автопарку. Для замовлення демонтажу металобрухту і по будь-яких питань, звертайтеся за вказаними на сайті контактам.

Демонтаж якого металолому ми виконуємо

Ми можемо допомогти розробити, демонтирувати та сдавати на металолом будь -які конструкції з металу. Спеціалісти з нашої організації допомагають у розбірці будь -яких конструкцій та систем з металу:

 • Железные ангары, гаражи, склады, цехи;
 • Конструкції з профільного листа;
 • Металеві опори різних габаритів;
 • Будівельні тимчасові конструкції.

Наша компанія здійснює прийом металоломів на демонтажі за вигідним цінам. Ми можемо допомогти вилучити стару ненужну конструкцію - демонтирувати, вивізити з об'єкта та після купівлі лому на переробку. Усі роботи проводять кваліфіковані співробітники, які мають досвід у демонтажних роботах з металоломів. Завдяки зручному розміщенню пунктів прийому та великій автопарку у нашій компанії, роботу за демонтаж та вивірку перевіряйте швидко та недорого. Для замовлення послуг звертайтесь за контактною інформацією, вказаною на нашому сайті.

Разборка зданий з демонтажем лома

Зачастую старі будівництва, будівництва, сооружения приходять в негодность. Сразу возникает вопрос - что делать? Як самостійно виробляти демонтаж. На допомогу в цьому питанні прийде наша компанія «ВторБаза». Ми швидко і якісно виготовили демонтаж металоконструкцій або сооружений з більшою кількістю металевих частей.

Можливість використання демонтажу у разі, якщо:

 • У вас розплановано розширення виробництва або переобладнання;
 • Якщо конструкція прийшла в негодність і перейшла в статус аварийної;
 • Очистка території від устаревшего обладнання;
 • Підготовка площі для будівництва нових будівель.

У таких випадках необхідно терміново розпочати заходи щодо демонтажного роботи та вивезення металоломів на базу прийняття. Не розуміє всіх тонкостей пошуку заходів, каже, що це дуже просто. Але як тільки починати сталювати з рядом завдань, не знати, як краще вступати.

У нашій компанії є ряд переваг:

 • Сучасне обладнання, призначене для проведення робіт з резке крупногабаритних металоконструкцій;
 • Опытные специалисты, соблюдающие все нормы и правила техники безопасности;
 • Налічні техніки для вивізування металоломів на основі прийому металу.

Налічення таких характеристик може бути виключно у великому підприємстві. Якщо немає спеціального обладнання, робота буде довготривалою та дорогою.

Наша компанія надає ряд послуг, пов'язаних з демонтажем металевих конструкцій, підготовкою до вивозу та транспортуванням нашої базу за прийнятою металоломою. Обратившись до нас, ви отримаєте гарантію на якісно виконану роботу. Так, ви будете ограджени від багатьох проблем, визначте свій час і робочу силу, тому що вони не будуть плохо, подивіться заробляти на сдачі металоломи.

Демонтаж металоконструкцій з вивозом лома

Наша компанія надає вам повний спектр послуг, який включає в себе: демонтажні роботи з металоконструкцій, підготовку до перевезення та саму транспортування металоломів на наші пункти прийому. У компанії працюють спеціалісти, які відповідають всім нормативам та правилам техніки безпеки, і тим самим здатні швидко та якісно виконувати робітника. Виключаючи з нами договір, ви автоматично отримуєте наші гарантії щодо якості та своєчасне виконання обговоренних працівників.

Ми входимо в положення уповноваженого і готові вступити до виконання робіт у зручному для нього часі. У нас немає вихідних, тому що у вихідні дні на підприємствах дуже мало робочих і наша робота не буде тормозити діяльність підприємства замовника. Завдяки спеціальній сучасній техніці та інструментарію, наші спеціалісти виконують роботу дуже акуратно, не порушуючи стоять приміщення та сооруження, які не підлягають демонтажу.

Спеціалісти нашої компанії надають наступні послуги:

 • Оцінка робітника на об'єкті, що складається зі сміття.
 • Укладається договір про виконання робіт, де будуть вчитися всі нюанси, у тому числі та строки.
 • Виробляються демонтажні роботи на території замовника.
 • Металолом після демонтажних робіт перевозить наш транспорт на кем, на сортировочних базах.
 • За бажанням замовника, робиться збірка та вивозиться мусора після демонтажних робіт.

Повний комплекс послуг по демонтажу металолому

Компанія виконує, як повний комплекс послуг, так і часткові демонтажні заходи. Обратившись до нас, ви отримаєте гарантію на якість виконаних послуг на всіх законних основах. Згідно з вашим вимогою, ми надаємо всю документацію, підтверджуючи легальність нашої діяльності щодо виконання робіт за демонтажем, прийняттям та утилізацією залізниці.

Не варто самостійно намагатися виробляти демонтажні роботи в себе на учасниках. Наші спеціалісти зробили це якісно, ​​швидко. Спеціальне обладнання коштує дуже дорого, і купувати його на одному або декількох дуже дорого. А в наших бригадах вже в комплектацію входять всі нужні приспособлення та інструменти.
Якщо ви зацікавлені в прайсі - перелічіть нашу компанію для проведення демонтажних робіт, і ви можете попросити її в менеджерів компанії.

Хочемо відзначити, що наша компанія виконує роботи якісно та у відповідні терміни, відповідно до договорів та за прийнятну ціну. Ви залишаєтесь достатньо не тільки попередньо встановленою послугою, а й розрахунковою роботою.

Спеціалісти нашої компанії проводять роботи з демонтажу металевих конструкцій, підготують їх до вивізування для післядуючої конструкції на базі прийому металоломів. Після проделанної роботи та металевого металу ви отримаєте хорошу фінансову прибавку. Таким чином, ви як замовник отримуєте дві вигоди відразу: якісні та швидкі роботи з розбору та вибору пришедших у негодності старих будівель та сооружень; демонтаж металевих конструкцій, обладнання. Не тратя при цьому, ні своїх сил, ні часу. Получайте чисту суму прибутку після того, як метали будуть сформовані на прийнятій базу, за вичерпні розрахунки наших працівників.

Наші інженери прийдуть до вас на об'єкт, вироблять попередні розмови та зможуть сказати, що скоро буде стояти одна тонна металоломи після перевірених працівників. Побудова, якість і ціни, приємно здивують.