+38 (067) 215-88-88
демонтажні роботи
+38 (098) 640-44-44
будівництво доріг
земляні роботи

Демонтаж металоконструкцій

Будівельна компанія «ДЕМОНТАЖНИК» спеціалізується на демонтажі металоконструкцій. Ми успішно демонтуємо металоконструкції будь-якого типу і розмірів, вивозимо і утилізуємо металобрухт.

Наші послуги

 • Повний комплекс послуг з демонтажу металоконструкцій.
 • Демонтаж металоконструкцій з вивезенням брухту.
 • Розбирання будинків з демонтажем металоконструкцій.
 • Завершення терміну експлуатації (здача) металобрухту.
 • Демонтаж металевих опор різних габаритів.
 • Демонтаж будівельних тимчасових конструкцій.
 • Демонтаж залізних ангарів, гаражів, складів, цехів.
 • Демонтаж конструкцій з профільного листа.

Ціни

Вартість демонтажу металоконструкцій розраховується, виходячи з безлічі чинників, таких як: тип металоконструкції, спосіб демонтажу, складність конструкції, обсяг металобрухту та ін.

Для точного розрахунку наш фахівець виїде на ваш об'єкт і зробить всі необхідні розрахунки.

Коригування цін ведуться безперервно, щоб уникнути неприємних ситуацій, ціни уточнюйте у менеджера!

Дозволи та ліцензії

ТОВ «Демонтажник» має допуски на проведення всіх видів демонтажу будівель, споруд і конструкцій, в тому числі і на демонтаж металоконструкцій. Дозволи на вивезення та утилізацію будівельного сміття. Наша система менеджменту якості пройшла сертифікацію на відповідність ISO. 

 

 

Замовити послуги демонтажу і отримати професійну консультацію
Демонтажні роботи ведуться: БЕЗ СВЯТ І ВИХІДНИХ 24/7
Час роботи колл-центру: Пн-Нд з 9:00 до 22:00
+38 (067) 215-88-88

ВАШІ ВИГОДИ

 • Безкоштовний виїзд виконроба на об'єкт.
 • Вигідні розцінки - наші ціни на демонтаж металоконструкцій нижче середньоринкових.
 • Якісний результат - на об'єктах працюють лише фахівці під контролем досвідчених виконробів. Система менеджменту якості сертифікована ISO.
 • До ваших послуг - знання і досвід нашого колективу, більше 18 років працює в сфері будівництва.
 • Всі види послуг в одному місці - ми готові взяти на себе весь обсяг демонтажних робіт.

Що робити якщо потрібно демонтаж металоконструкції?

Самостійне розбирання та демонтажні роботи можуть затягнутися, оскільки є трудомісткими і складними по виконанню. Для того щоб провести розбір металевих виробів і металевих конструкцій, необхідний певний перелік інструментів, водопостачання, каналізація, а також досвід робітників в демонтажних роботах. Кращим рішенням стане замовити демонтаж металобрухту в Києві та Київській області за вигідною ціною за КДУ нашої організації. Вартість робіт буде оцінена в кошторисі, демонтаж виробляються швидко, а в транспортуванні брухту до пункту прийому допоможе великий асортимент вантажної спецтехніки в нашому автопарку. Для замовлення демонтажу металобрухту і по будь-яких питань, звертайтеся за вказаними на сайті контактам.

Демонтаж яких металоконструкцій ми виконуємо

Ми допоможемо розібрати, демонтувати і здати на металобрухт будь-які конструкції з металу. Фахівці з нашої організації допоможуть в розбиранні будь-яких будівель і систем з металу:

 • Залізні ангари, гаражі, склади, цехи;
 • Конструкції з профільного листа;
 • Металеві опори різних габаритів;
 • Будівельні тимчасові конструкції.

Наша компанія здійснює прийом металобрухту на демонтаж за вигідними цінами. Ми допоможемо позбутися від старої непотрібної конструкції - демонтувавши, вивізши з об'єкта і після купивши лом на переробку. Всі роботи проводять кваліфіковані співробітники, що мають досвід в демонтажних роботах металобрухту. Завдяки зручному розташуванню пунктів прийому і великим автопарку в нашій компанії, роботу з демонтажу і вивозу проведуть швидко і недорого. Для замовлення послуги звертайтеся за контактною інформацією, вказаною на нашому сайті.

Розбирання будинків з демонтажем брухту

Найчастіше старі споруди, будівлі, споруди приходять в непридатність. Відразу виникає питання - що робити? Як самостійно провести демонтаж. На допомогу в цьому питанні прийде наша компанія «ВторБаза». Ми швидко і якісно проведемо демонтаж металоконструкцій або споруд з великою кількістю металевих частин.

Виникає необхідність у демонтажі в разі якщо:

 • У вас розплановано розширення виробництва або переобладнання;
 • Якщо конструкція прийшла в непридатність і перейшла в статус аварійної;
 • Очищення території від застарілого обладнання;
 • Підготовка площі для будівництва нових будівель.

У таких випадках потрібно терміново вживати заходів з демонтажних робіт і вивезення металобрухту на базу прийому. Не розуміючи всіх тонкощів даного заходу, здається, що це дуже просто. Але як тільки починаєш стикатися з низкою завдань, не знаєш, як краще вчинити.

У нашій компанії є ряд переваг:

 • Сучасне обладнання, призначене для проведення робіт з різання великогабаритних металоконструкцій;
 • Досвідчені фахівці, що дотримують всі норми і правила техніки безпеки;
 • Наявність техніки для вивезення металобрухту на базу прийому металу.

Наявність таких характеристик може бути тільки у великого підприємства. Якщо немає спеціального обладнання, робота буде більш довгої і дорогий.

Наша компанія надає ряд послуг пов'язаних з демонтажем металевих конструкцій, підготовка до вивезення та транспортування на нашу базу по прийманню металобрухту. Звернувшись до нас, ви отримаєте гарантію на якісно виконану роботу. Так само, ви будете захищені від багатьох проблем, заощадите ваш час і робочу силу до того ж не погано, зможете заробити на здачі металобрухту.

Скільки коштує демонтаж ангара

Роботу оцінюють з урахуванням наступних факторів:

 1. Площі ангара. Чим більше ангар, тим більше сил і часу піде на його демонтаж;
 2. Поставленого завдання. Якщо необхідне ручне розбирання і збереження матеріалів, то робота фахівців буде коштувати дорожче - монтаж стає трудомістким;
 3. Призначення ангара. Демонтаж будівлі, призначеного для зберігання небезпечних матеріалів, вимагає використання спеціального одягу та засобів індивідуального захисту. Витрати на ЗІЗ включають до загального кошторису;
 4. Обсягу брухту для переробки. Один з найбільш вигідних і простих способів демонтувати ангар - здати його в переробку.

Наша компанія відправляє на майданчик свою бригаду, виконує роботи зі знесення ангара, ріже, вантажить і вивозить лом. Якщо утворюються великі обсяги металів, замовник не тільки не платить за послугу, але ще і отримує гроші за вторсировину.

Не варто брати на себе відповідальність за безпеку власного персоналу, і змушувати непідготовлених робітників зносити ангар. Краще звернутися до послуг спеціалізованої фірми.